Meghosszabítottuk a visszaküldési időt 2023 január 13-ig! Részletekért kattints ide!

NIKOMAX Optikai patch kábel SC-LC, MM 50/125, OM4, duplex, 5m ,magenta
NIKOMAX Optikai patch kábel SC-LC, MM 50/125, OM4, duplex, 5m ,magenta
4 390 Ft

NIKOMAX Optikai patch kábel SC-LC, MM 50/125, OM4, duplex, 5m ,magenta

NIKOMAX Optikai patch kábel SC-LC, MM 50/125, OM4, duplex, 5m ,magenta
Gyártó
ROLINE
Garancia
12 hónap
Szállítási díj
1 290 Ft
Várható szállítás
2022.12.13
Raktáron
4 390 Ft
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Hasonló termékek